درب و ریل آسانسور

مرحله ریل گذاری آسانسور در واقع اولین مرحله نصب آسانسور محسوب می شود که از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که اگر ریل آسانسور درست و دقیق نصب نشود باعث لرزشها و خرابی های مکرر در آسانسور می شود و همچنین درب ها هم تحت تاثیر ریل های مربوطه درست و تنظیم نخواهد شد و در نهایت به علت اجرای سنگ در ناحیه دری درب ها دیگر قادر به جابجایی و تغییر موقعیت درب نخواهید شد و منجر به خسارت های زیادی می شوید.

حساسیت نصب درب و ریل آسانسور
نصب درب آسانسور و ریل باید با توجه به موقعیت چاهک آسانسور دقیق و در نقطه درست و با دقت شاقولی در حد میلیمتر انجام بشود ک در نهایت آسانسور نرم و بی صدا و به درستی حرکت کند.


تخصص و تجربه گروه علی آسانسوری در نصب درب و ریل آسانسور
گروه علی آسانسوری ریل گذاری و نصب درب آسانسور های شما را با استفاده از نصاب های مجرب و با تجربه به بهترین نحو ممکن و با دقت یک میلیمتر انجام می دهد. در نظر داشته باشید که ریل گذاری در ساختمان های بلند مرتبه و برج ها نیازمند تجهیزات و تکنیک خاصی است که ما با بکارگیری تجهیزات و نیروهای خبره و با تجربه توانسته ایم در 16 سال گذشته سابقه و رد پای خوبی از خود به جا بگذاریم.


نصب درب و ریل انواع آسانسور
نصب درب و ریل آسانسور های کششی، هیدرولیک، گیرلس، خودروبر، لیفتراکی و... را به ما بسپارید و در کمترین زمان ممکن بهترین کیفیت را از ما تحویل بگیرید.


کیفیت و دقت کار ما باعث رضایت شما خواهد شد.

123مجموع 44 محصول
123مجموع 44 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :