راه اندازی آسانسور

طولانی ترین مرحله در زمینه نصب آسانسور مرحله راه اندازی می باشد که شامل نصب درب داخل کابین، نصب تابلو فرمان، سیم کشی، نصب شاسی های احضار در طبقات، نصب شاسی های داخل کابین و دیگر قطعات ریز و درشت مربوطه است که برای نصب این لوازم نیاز به حوصله، تجربه، سلیقه و علم راه اندازی است تا یک نصاب بتواند آسانسور را به بهترین نحو مطابق با استانداردهای اداره استاندارد نصب و راه اندازی کند.

راه اندازی انواع آسانسور

هر کدام از انواع آسانسورها اعم از کششی، هیدرولیک، گیرلس، روماسو و... نیازمند روش و علم خاصی است که فقط یک راه انداز مجرب و با تجربه می تواند از عهده هر کدام از این مراحل برآید.

تاثیر تخصص در راه اندازی آسانسور

در این مرحله تخصص داشتن، کمک می کند آسانسور به گونه ای راه اندازی شود که مسافر در داخل کابین با خیال راحت و آسوده خاطر و بدون احساس کوچکترین ناامنی از آسانسور استفاده کند.
گروه علی آسانسوری با بکارگیری با تجربه ترین نصاب های آسانسور و راه انداز ها، شرایطی را فراهم می آوریم که آسانسور مشتریان مان طبق استاندارد راه اندازی و تحویل اداره استاندارد داده شود.
همچنین در نظر داشته باشید که راه اندازی آسانسور های "پک خارجی" در تخصص ماست و در کمترین مدت ممکن و با بهترین کیفیت نصب در خدمت شما هستیم.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :