سرویس آسانسور

تعمیر و نگهداری، سرویس و بازسازی انواع آسانسور در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه توسط گروه علی آسانسوری انجام می شود.

سرویس دوره ای آسانسور از جمله مواردی است که در افزایش طول عمر و عملکرد بهینه آسانسور و کابین و ... تاثیر بسزایی داشته و هزینه های شما را کاهش می دهد.

 

سرویس دوره ای آسانسور

 

ما در اینجا سعی می کنیم مطالبی را که در راستای کمک به تداوم سلامت و عمر یک آسانسور وجود دارد را بصورت کلی و در حد آشنایی و اطلاعات یک فرد غیر فنی به اطلاع شما عزیزان برسانیم تا در تصمیم گیری و انتخاب یک سرویسکار مناسب به مشتریان عزیز کمک کرده باشیم.

و اما مطالبی که در مورد سرویسکار آسانسور باید دانست این است که، آسانسور یک وسیله نقلیه ای مثل اتومبیل شماست که بصورت ثابت و در جهت بالا و پایین مسافر و بار جابجا می کند.

 

سرویس آسانسور برای جلوگیری از صدمات شدید

همانطور که شما خودروی خود را هر چند یکبار به تعمیرگاه و اتو سرویس برده و تمام اجزای ماشین را مورد بازدید قرار داده و سرویس می کنید، آسانسور ساختمان شما نیز نیازمند به بازدید و سرویس توسط یک سرویسکار با تجربه می باشد که قادر به تشخیص خرابی ها و مشکلات آسانسور و مواردی که هر چند بسیار کوچک بوده ولی به مرور زمان باعث به وجود آمدن خرابی ها و صدمات بسیار بزرگ شده و چه بسا منجر به خسارات مالی و جانی سنگین می شود، باشد.

 

سرویس آسانسور

 

سرویس کار ماهر برای سرویس آسانسور

پس لزوماً داشتن یک سرویسکار که هر ماه یکبار فقط روغندان ها را پر می کند کمکی به سلامت آسانسور و جلوگیری از به وقوع پیوستن اتفاق های بزرگ نخواهد کرد.

یک سرویسکار باتجربه باید توانایی تشخیص قطعات مستهلک و فرسوده را داشته باشد و نسبت به تعمیر و یا تعویض این قطعات، قبل از به وجود آمدن اتفاقات اقدام نماید.

صرفاً تعمیر و رفع خرابی ها بعد از به وجود آمدن اتفاقات نشان دهنده کارآمدی سرویسکار نیست؛ بلکه پیش بینی و پیشگیری هنری است که فقط سرویس کاران با تجربه دارند.

البته در مواردی خرابی ها قابل پیش بینی نمی باشد به این دلیل که ممکن است اشکال پیش آمده عمدی بوده یا حاصل استفاده نادرست و غیر اصولی از آسانسور بوده که در چنین مواردی سرویسکار عاجز از پیشگیری بوده است.

 

خدمات سرویس آسانسور

 

نشانه های خرابی آسانسور برای سرویس

بعضی از خرابی ها یا ایراداتی که به آسانسور وارد می شود در ظاهر قابل تشخیص برای افراد غیر فنی نمی باشد و معمولاً بیشترین چیزی که اهالی ساختمان متوجه می شوند صداهای ایجاد شده در هنگام حرکت آسانسور می باشد، که هرچند بسیار کوچک و حتی بصورت دائمی نبوده و هر از گاهی داخل کابین آسانسور یا در داخل واحد های ساختمان شنیده می شود. این خرابی ها اگر درست تشخیص داده نشود و بموقع رفع نشود منجر به وارد شدن خسارات سنگینی به آسانسور خواهد شد. تشخیص این موارد و رفع صحیح و اصولی آن از عهده یک سرویسکار آسانسور با تجربه ای که در واقع تعمیرکار خبره ای نیز باشد بر خواهد آمد.

توانایی عیب یابی و تشخیص صحیح خرابی، یک حسن بسیار بزرگ برای یک سرویسکار و تعمیرکار آسانسور می باشد که کمک می کند هزینه تراشی های بیخودی برای اهالی ساختمان نشود.

از آنجا که هزینه های تعمیرات آسانسور بالاست، یک تشخیص نادرست ممکن است باعث متحمل شدن هزینه های سنگین برای اهالی ساختمان شود که در واقع نیازی نبوده و کمکی هم به رفع خرابی نکرده است.

گروه علی آسانسوری با بکارگیری سرویسکار و تعمیر کارهای باتجربه به شما کمک می کنیم تا از به وجود آمدن هزینه های سرسام آور و وقوع اتفاقات در آسانسور ساختمان شما جلوگیری شود.

تشخیص درست و بموقع در خرابی ها و سرویس اصولی در تخصص ماست

12مجموع 40 پروژه
12مجموع 40 پروژه