درباره علی آسانسوری

6 / 10
از 3 کاربر

گروه علی آسانسوری ارائه دهنده بهترین خدمات آسانسور می باشد و این امر مستلزم آن است که بهترین و زبده ترین نیروهای متخصص در زمینه های مختلف آسانسور را بکار گیرد، تا بتواند به اهداف خود که رضایت مشتریان عزیز است برسد.

ما با شروع فعالیت خود از سال ۷۹ تا به امروز سعی کرده ایم همواره از مدیران و کارشناسان فنی و اکیپی استفاده کنیم که اولا تجربه کافی داشته و عملاً دست به آچار بوده و خم و چم کار در دستانشان است.

تعمیرکاران، سرویسکاران و نیروهایی که ما برای خدمت به شما  بکار گرفته ایم تجربه های طولانی و مفید دارند و قادر هستند سخت ترین و پیچیده ترین تعمیرات را در کمترین زمان ممکن و بهترین کیفیت به پایان برسانند.

ما از فروش و نصب و خدمت رسانی به ساختمانهای مسکونی کوچک تا ساختمان هایی همچون برج های بلند مانند برج ساختمان مرکزی بانک آینده، برج جهان کودک، بیمارستان هایی مثل سیزده آبان، دکتر سپیر و ساختمان برج دانشگاه واقع در جاده مخصوص کرج و البته بسیاری از کارهایی که برشمردن آنها در این مطالب نمیگنجد به عنوان گوشه ای از رزومه کاری ما میتوان نام برد که تماماً با رضایتمندی مشتریان عزیز برخوردار بوده است.

گروه علی آسانسوری در زمینه های نصب و راه اندازی آسانسورهای کششی، گیرلس، روملس، انواع پک های خارجی، هیدرولیک، بالابر های وینچی و هیدرولیک و ماشینبر فعالیت چشمگیری دارد و تمام تلاش خود را بر این داشته که بهترین ها را با بالاترین سرعت و کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

در نظر داشته باشید که ما در ارائه خدمات در زمینه های سرویس و نگهداری به همراه سرویسکاران مقیم آماده خدمت رسانی هستیم.

همچنین در ارائه خدماتی مانند تعمیرات آسانسور، بازسازی سیستم های فرسوده آسانسور و ارتقاء سیستم های قدیمی به سیستم های جدید vvf نیز پیشتاز بوده و آماده ارائه خدمت هستیم.

تمام نیازهای شما را متخصصین گروه علی آسانسوری مرتفع میسازند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :