اجرا ، نصب و بازسازی آسانسور رمز دار

6 / 10
از 29 کاربر

مشخصات کلی

اجرا ، نصب و بازسازی آسانسور رمز دار برای خانه و محل کار خود را از علی آسانسوری بخواهید. برای اطلاعات بیشتر درباره شرایط و مشاوره نصب و فروش با ما تماس بگیرید.

آسانسور در ساختمان یکی از مهمترین اجزای ساختمان محصوب میشود که این وسیله ی نقلیه بسیار کارامد ، اسباب آسایش ساکنین ساختمان است.

این وسیله نقلیه همانطور که جزو واجبات و ضروریات ساختمان محصوب میشود ولی متاسفانه گاهی اوقات همین وسیله ی کارامد موجب صلب آسایش و مشکلات دیگر در ساختمان شده است که از جمله از این موارد، ورود و تردد آسان افراد ناشناش و مخصوصا دزدان و سوء استفاده کنندگان به طبقات است که امنیت لابیها و پاگرد ها را به مخاطره انداخته و در کمترین زمان و راحترین حالت دزدان با آسانسور بالا رفته، کفش و اشیاء با ارزش را از مقابل درب واحدهای مسکونی به سرقت برده و بدون اینکه کسی متوجه حضور این دزدان بشود دوباره از طریق آسانسور مبادرت به فرار و با این روش براحتی یک سرقت موفقی را دارند.

ما برای رفع این مشکل پیشنهاد میکنیم تا آسانسور ساختمان را رمزدار کرده و جلوی این نوع اتفاقات را بگیرید.

با نصب این سیستم بر روی آسانسورهای اداری و تجاری نیز میتوان ورود افراد ارباب رجوع و ... را به طبقات اختصاصی را گرفت و از مزاحمت های بیمورد جلوگیری کرد.

برخی از قابلیت های این سیستم:

  1. امکان نصب بر روی تمام آسانسورها و تابلوهای موجود در کشور
  2. امکان رمزگزاری مجزا برای هر طبقه
  3. امکان رمزگزاری مشترک برای تمام طبقات
  4. امکان تعریف رمز مدیر مجزا برای هر طبقه و یا مشترک برای تمام طبقات
  5. امکان فعال و غیر فعال کردن و تقییر رمز آسان رمز برای هر طبقه و یا تمام طبقات در صورت داشتن رمز مدیر
  6. امکان تعریف رمز مادر و مشترک برای تمام طبقات به منظور سهولت در تردد مدیر ، سرایدار ، نیروهای امنیتی ، لابی من و سرویسکار آسانسور . و امکان تعویض رمز مادر توسط متخصص یا مدیر ساختمان
  7. امکان تعریف تعداد استارت و یا محدود کردن دفعات مشخص برای کار کرد آسانسور
  8. امکان نصب بر روی آسانسور های 8تا 16 توقف و بیشتر

این سیستم میتواند بصورت کارتی یا اثر انگشتی نیز نصب شود.

در آخر یادآوری میکنیم که نصب این سیستم بسیار به امنیت ساختمان کمک کرده و حتی آسایش برای ساکنین و آسودگی خیال برای خانواده هایی که مجبورند فرزندان و عزیزانشان را در مواقعی در منزل تنها گذاشته و از منزل خارج شوند با اطمینان به اینکه هیچ فرد نا آشنایی از راه آسانسور به پشت درب واحدشان دسترسی نخواهند داشت.

شما با بستن درب شیشه ای طبقه و رمزدار کردن آسانسور آسوده خاطر از منزل خارج میشوید.

هیچ هزینه ای برای ایجاد امنیت به هدر نمیرود